Плочки КК Vega 29,5×59

815 ден

Карактеристики

Димензија

29,5х59cm

Пакување

1,044m2

Употреба

ѕид, под, надворешна, внатрешна

Потекло

Србија

Производител

Керамика Кањижа

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки КК Vega 29,5×59”

Можеби ќе ви се допадне и...