Плочки KK Jupiter Ice 29.5×59 rett.

815 ден

Единица мерка m2

Карактеристики

Димензија

29.5x59cm

Колекција

Jupiter

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1,044m2

Пакување во кутија

6 парчиња

Потекло

Србија

Производител

Keramika Kanjiza

Состав

Bештачки гранит

Тежина

20kg/пакување

Употреба

Надворешна/Внатрешна, под/ѕид

Завршна обработка

Natural R10, Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки KK Jupiter Ice 29.5×59 rett.”