Плочки КК Cement Limestone 29,5×59

815 ден

Карактеристики

Димензија

29,5x59cm

Пакување

1,044m2

Употреба

надворешна, внатрешна, ѕид, под

Потекло

Србија

Производител

Керамика Кањижа

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки КК Cement Limestone 29,5×59”