Плочки KK Cement bone 29.5×59

815 ден

Единица мерка m2

Карактеристики

Димензија

29.5×59 cm

Колекција

Cement

Пакување

1,044 m2

Пакување во кутија

6 плочки

Потекло

Србија

Производител

Keramika Kanjiza

Состав

Bештачки гранит

Тежина

20,94kg/пакување

Употреба

Sид, Внатре, надворешна, Под

Завршна обработка

R9, Мат

Дебелина

9.2mm

Обработка на рабови

Ректифицирани

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки KK Cement bone 29.5×59”