Плочки КК Cement Limestone 59×59

900 ден

Карактеристики

Димензија

59x59cm

Пакување

1,392m2

Употреба

надворешна, внатрешна, ѕид, под

Потекло

Србија

Производител

Керамика Кањижа

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки КК Cement Limestone 59×59”