Плочки КК Jupiter Dark 59×59

900 ден

Карактеристики

Димензија

59x59cm

Пакување

1,392m2

Употреба

внатрешна, надворешна, под, ѕид

Потекло

Србија

Производител

Keрамика Кањижа

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки КК Jupiter Dark 59×59”