Плочки KK Jupiter Ice 59×59 rett.

900 ден

Карактеристики

Димензија

59x59cm

Колекција

Jupiter

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1.392m2

Пакување во кутија

4 плочки

Потекло

Србија

Производител

Keramika Kanjiza

Состав

керамика

Тежина

19.36kg/пакување

Употреба

Надворешна/Внатрешна, под/ѕид

Завршна обработка

Natural R10, Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки KK Jupiter Ice 59×59 rett.”