Brig Мебел за бања Lynnfield LNN-800SH

17.400 ден

Карактеристики

Димензија

80x46x85cm

Состав

MDF со PVC фолија , керок мијалник

Дезен

Бела мат

Производител

Brig

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Brig Мебел за бања Lynnfield LNN-800SH”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *