Brig Долен елемент за бања Lynnfield LDD-810SH

24.580 ден

Цената е за елемент со мијалник БЕЗ огледало

Карактеристики

Димензија

81x48x87cm

Состав

MDF со PVC фолија , керок мијалник

Дезен

Forest Walnut

Производител

Brig

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Brig Долен елемент за бања Lynnfield LDD-810SH”