Попуст!

Appollo Сет мебел за бања Sofia 1512100

30.000 ден

Шифра: 5839 Категории: , , , Ознака:

Карактеристики

Димензија

90x50x55cm

Потекло

Кина

Производител

Appollo

Состав

MDF со PVC фолија , керок мијалник

Боја

Бела

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Appollo Сет мебел за бања Sofia 1512100”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *