Appollo Долен елемент за бања Rome 1903075C

31.670 ден

Во цената е вклучен елемент со мијалник, без огледало.

Карактеристики

Боја

Дрво

Димензија

75x48x83 cm

Пакување

сет (мијалик и елемент)

Потекло

Кина

Состав

керок, МДФ, дрво

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Appollo Долен елемент за бања Rome 1903075C”