Brig Мебел за бања Havana 80/BV-HA-800DH

24.600 ден

Опис

  • Кабинет со ногарки,
  • Изработен од дрво и МДФ со ПВЦ фолија,
  • Мијалник од керок,
  • две фиоки со меко затворање,
  • вградни рачки,
  • керок мијалник,
  • финиш-мат

Карактеристики

Боја

Бела

Димензија

80x48x85 cm

Пакување

сет (мијалик и елемент)

Состав

керок, МДФ, дрво

Производител

Brig

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Brig Мебел за бања Havana 80/BV-HA-800DH”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *