Попуст!

Appollo Сет мебел за бања Klayd 1107100ВС

31.200 ден

Во цената се вклучени огледало, полица и мебел со мијалник

Шифра: 5845 Категории: , , , Ознака:

Карактеристики

Димензија

100x50xh53cm

Потекло

Кина

Производител

Appollo

Состав

MDF со PVC фолија , керок мијалник

Боја

Бела

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Appollo Сет мебел за бања Klayd 1107100ВС”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *