Попуст!

Himiter Осветлување MD091015/L

2.920 ден

Карактеристики

Димензија

Ø40x90cm

Капацитет

1xE27 60W

Производител

Himiter

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Himiter Осветлување MD091015/L”