Попуст!

Клима уред Favorit Inverter 5,5kw 18000BTU Wi-fi

33.120 ден

Количините се ограничени!

Гаранција 5 години!

Карактеристики

Моќност

5,5kw

Моќност btu

18000

Капацитет на ладење

5,28kw

Капацитет на греење

5,52kw

Проток на воздух

850m3

Одвлажнување

1,5l

Работна температура

од -15С° до+46С°

Компресор

LG

Димензии на надворешна единица

90.9X64.2X36.4cm

Teжина на надворешна единица

32,6kg

Димензии на внатрешна единица

105.3X32.3X22.6cm

Tежина на внатрешна единица

11,7kg

Звучен притисок

39db

Филтер

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Клима уред Favorit Inverter 5,5kw 18000BTU Wi-fi”