Клима уред GREE Charmo Premium Inverter 3,5KW GWH12ATBXB-K6DNA1

25.999 ден

Карактеристики

Енергетска класа

A++/ A+++/A+

Моќност

3,5KW

Капацитет на ладење

3,6KW

Капацитет на греење

4KW

Потрошувачка ладење

991 W

Потрошувачка греење

916 W

Проток на воздух

590 m3

Работна температура

oд-15 ℃ до 43 ℃

Препорачана површина

до 30 m2

Smart

Wi-Fi сериски

Технологија

Инвертер

Тежина надв. единица

25kg

Димензии на надв. единица

732 X 555 X 330 mm

Тежина на внатр. единица

8kg

Димении на внатр. единица

783×260×185

Звучен притисок

52dB

Гаранција

10год.

Филтри

Плазма филтер, филтер за прашина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Клима уред GREE Charmo Premium Inverter 3,5KW GWH12ATBXB-K6DNA1”