Попуст!

Клима уред Favorit Inverter 3,5kw 12000BTU

19.500 ден

Количините се ограничени!

Гаранција 5 години!

Карактеристики

Моќност

3,5kw

Моќност btu

12000

Капацитет на ладење

3,52kw

Капацитет на греење

3,81kw

Проток на воздух

300m3

Одвлажнување

1,2l

Работна температура

од -15С° до+53С°

Компресор

LG

Димензии на надворешна единица

81,5X53,2X30cm

Teжина на надворешна единица

22,6kg

Димензии на внатрешна единица

82,2X28,1X19cm

Tежина на внатрешна единица

7,9kg

Звучен притисок

39db

Филтер

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Клима уред Favorit Inverter 3,5kw 12000BTU”