Клима уред Favorit Inverter Nordic 3,5kw 12000BTU -20 C

29.900 ден

Количините се ограничени!

Гаранција 5 години!

Карактеристики

Моќност

3.5kw

Моќност btu

12000

Капацитет на ладење

3,52kw

Капацитет на греење

3.81kw

Проток на воздух

600m3

Одвлажнување

1,2l

Работна температура

од -20С° до+46С°

Димензии на надворешна единица

81.5X53.2X30cm

Tежина на внатрешна единица

8.1kg

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Клима уред Favorit Inverter Nordic 3,5kw 12000BTU -20 C”