Appollo Долен елемент за бања Aurora 1921080C

20.900 ден

Цената е за долен елемент со мизалник БЕЗ огледало.

Карактеристики

Боја

Дрво, Сива

Димензија

80х48х50 cm

Пакување

парче

Потекло

Кина

Состав

керок, МДФ, дрво

Тежина

36 kg

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Appollo Долен елемент за бања Aurora 1921080C”