Appollo Долен елемент за бања Clara 1981060C

29.150 ден

Цената е за долен елемент со мијалник БЕЗ огледало.

Карактеристики

Боја

Дрво

Димензија

60х45х40cm

Пакување

сет (мијалик и елемент)

Состав

керок, МДФ, дрво

Тежина

33 kg

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Appollo Долен елемент за бања Clara 1981060C”