Попуст!

Appollo Сет мебел за бања Geos 0818090С

23.999 ден

Во цената се вклучени огледало, полица, елемент со мијалник. Mебелот е во бела боја.

Карактеристики

Димензија

90x50xh53cm

Потекло

Кина

Производител

Appollo

Боја

Бела

Состав

MDF со PVC фолија , керок мијалник

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Appollo Сет мебел за бања Geos 0818090С”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *