Italgraniti Statuario Living SQ. Spazz. 60×120

1.300 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Димензија

60×120 cm

Дебелина

10mm

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1.44m²

Пакување во кутија

2 плочки

Потекло

Италија

Производител

Italgraniti

Употреба

Надворешна/Внатрешна

Завршна обработка

Полу-мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Italgraniti Statuario Living SQ. Spazz. 60×120”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *