Попуст!

LAT 75 Стаклен мозаик

3.622 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Дебелина

8 mm

Димензија

30×30 cm

Пакување

0.99m2

Потекло

Кина

Состав

Стакло

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “LAT 75 Стаклен мозаик”