Appollo Долен елемент за бања Elena 1610065C

22.140 ден

Цената е за долен елемент со мијалник БЕЗ огледало.

Карактеристики

Боја

Дрво, Сива

Димензија

65x48x48 cm

Пакување

сет (мијалик и елемент)

Потекло

Кина

Состав

керок, МДФ, дрво

Тежина

46,5 kg

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Appollo Долен елемент за бања Elena 1610065C”