Карактеристики

Состав

Инокс

Производител

Kapitan

Потекло

Бугарија

Колекција

Quattro

Завршна обработка

црн мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Kapitan Quattro Закачалка 42.09.55”