Crystal H804 Туш параван 90x90x200cm

19.800 ден

Карактеристики

Димензија

90x90x200cm

Производител

Crystal

Потекло

Кина

Материјал

црни алуминиумски профили,
две фиксни стакла

Забелешка

моделот е достапен само со провидни (транспарентни) стакла

Монтажа

може да се монтира и на плочки, кадичка или цокле

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Crystal H804 Туш параван 90x90x200cm”