Попуст!

Плочки Argenta Carpenter Albar 60×120

1.258 ден

Единица мерка m2

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Димензија

60×120 cm

Колекција

Carpenter

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1.44m²

Пакување во кутија

2 плочки

Потекло

Шпанија

Производител

Argenta

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Надворешна/Внатрешна, под/ѕид

Завршна обработка

R10, Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки Argenta Carpenter Albar 60×120”