Попуст!

Плочки La Fabbrica Almond L.R. 60×120 2kl.

701 ден

Единица мерка: m²
За количина: 8,64 m²

Карактеристики

Дебелина

10mm

Димензија

60×120 cm

Колекција

Icon

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1.44m²

Пакување во кутија

2 плочки

Состав

Вештачки гранит

Употреба

Sид, Внатре, Под

Завршна обработка

полирана

Производител

La Fabbrica

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки La Fabbrica Almond L.R. 60×120 2kl.”