CSA Akoya Ocean 60×120 2kl.

1.480 ден

Единица мерка: m²

Шифра: 8422 Категории: , ,

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Димензија

60×120 cm

Колекција

Akoya

Пакување

1,44 m2

Пакување во кутија

2 плочки

Потекло

Италија

Производител

Ceramica Sant'Agostino

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Hадвор, Sид, Внатре, Под

Обработка на рабови

Ректифицирани

Завршна обработка

R9, Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “CSA Akoya Ocean 60×120 2kl.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *