CSA Akoya Silver 30×60

1.300 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Димензија

30×60 cm

Колекција

Akoya

Пакување

1.26m2

Потекло

Италија

Производител

Ceramica Sant'Agostino

Состав

Вештачки гранит

Употреба

Внатрешна

Завршна обработка

Cјајна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “CSA Akoya Silver 30×60”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *