CSA Arabescato Kry 44.5×89 2kl.

1.480 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Димензија

44.5x89cm

Колекција

Marmocrea

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1.19m2

Пакување во кутија

3 плочки

Потекло

Италија

Производител

Ceramica Sant'Agostino

Состав

Bештачки гранит

Тежина

26.8kg/пакување

Употреба

Sид, Внатре, Под

Завршна обработка

R9, полирана

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “CSA Arabescato Kry 44.5×89 2kl.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *