CSA Shadelines Light 60×120

1.480 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Димензија

60×120 cm

Колекција

Shadebox

Пакување

1.44m²

Потекло

Италија

Производител

Ceramica Sant'Agostino

Состав

керамика

Употреба

Внатрешна

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “CSA Shadelines Light 60×120”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *