Композитна даска 14х2,2х280cm

3.460 ден

Единица мерка m2

Карактеристики

Дебелина

22 mm

Потекло

Кина

Состав

PVC, дрво

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Композитна даска 14х2,2х280cm”

Можеби ќе ви се допадне и...