CSA Ferro White 60×120 2kl.

1.480 ден

Единица мерка: m²

Шифра: 4371 Категории: ,

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Димензија

60×120 cm

Колекција

Ferro

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1.44m²

Пакување во кутија

2 плочки

Потекло

Италија

Производител

Ceramica Sant'Agostino

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Sид, Внатре, надворешна, Под

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “CSA Ferro White 60×120 2kl.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *