Попуст!

Плочки Argenta Tantalo Negro Pulido 60×120

1.258 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Дебелина

10mm

Димензија

60×120 cm

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1.44m²

Пакување во кутија

2 плочки

Потекло

Шпанија

Производител

Argenta

Состав

Bештачки гранит

Тежина

51.725kg/пакување

Завршна обработка

Cјајна, полирана

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки Argenta Tantalo Negro Pulido 60×120”

Можеби ќе ви се допадне и...