Попуст!

Плочки Argenta Flodsten winter 60×120

986 ден

Карактеристики

Димензија

60×120 cm

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување во кутија

1.44m²

Потекло

Шпанија

Производител

Argenta

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Надворешна/Внатрешна, под/ѕид

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки Argenta Flodsten winter 60×120”