Попуст!

Плочки Argenta Massa White 60×120

1.258 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Димензија

60×120 cm

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1.44m²

Потекло

Шпанија

Пакување во кутија

2 плочки

Производител

Argenta

Состав

Bештачки гранит

Тежина

33 kg

Употреба

Sид, Внатрешна, Под

Завршна обработка

Cјајна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки Argenta Massa White 60×120”