Argenta Godina White 30×90

1.100 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Димензија

30x90cm

Колекција

Godina

Пакување

1.35m²

Пакување во кутија

5 плочки

Потекло

Шпанија

Производител

Argenta

Состав

Вештачки гранит

Употреба

Надворешна/Внатрешна

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Argenta Godina White 30×90”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *