Sukar Line 2 Plain Grate линиски сифон 600 mm

3.420 ден

Карактеристики

Димензија

60cm

Потекло

Турција

Производител

Sukar

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Sukar Line 2 Plain Grate линиски сифон 600 mm”