Progetto Oгледало M001C 60×80

2.350 ден

Карактеристики

Димензија

60x80cm

Пакување

парче

Потекло

Италија

Производител

Progetto

Капацитет

28W 220V

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Progetto Oгледало M001C 60×80”