Progetto Огледало M021X 100×70

9.460 ден

Со можност за ротирање

Карактеристики

Димензија

100x70cm

Колекција

Agora

Потекло

Италија

Производител

Progetto

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Progetto Огледало M021X 100×70”