Progetto Огледало М017B 60×80

3.200 ден

Со можност за ротирање

Карактеристики

Димензија

60x80cm

Пакување

парче

Потекло

Италија

Производител

Progetto

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Progetto Огледало М017B 60×80”