Progetto Огледало М009C 85×75

6.260 ден

Карактеристики

Димензија

85x70cm

Пакување

парче

Потекло

Италија

Производител

Progetto

Капацитет

4,8W 220V

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Progetto Огледало М009C 85×75”