Progetto Огледало M008C 90×60

4.340 ден

Карактеристики

Димензија

90x60cm

Пакување

парче

Потекло

Италија

Производител

Progetto

Капацитет

4,8W 220V

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Progetto Огледало M008C 90×60”