Progetto Огледало М007B 60x80cm

3.650 ден

Со LED ламба и можност за ротирање

Карактеристики

Димензија

60x80cm

Пакување

парче

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Progetto Огледало М007B 60x80cm”