Progetto Огледало М003D 70×100

3.580 ден

Карактеристики

Димензија

90x60cm

Капацитет

4,8W 220V

Пакување

парче

Потекло

Италија

Производител

Progetto

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Progetto Огледало М003D 70×100”