Nexe Polet Капак за Ќерамида brown

300 ден

единица мерка парче

Шифра: 4740 Категорија

Карактеристики

Димензија

39x19cm

Пакување

180 парчиња

Потекло

Србија

Производител

Nexe Polet

Тежина

2,65kg

Потрошувачка

2,65 на m1

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Nexe Polet Капак за Ќерамида brown”