Gutta Прозор за излез на кров 45х73

7.080 ден

Карактеристики

Димензија

45×73 cm

Пакување

парче

Потекло

Хрватска

Производител

Gutta

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Gutta Прозор за излез на кров 45х73”

Можеби ќе ви се допадне и...