Gutta Прозор за излез на кров 45х55

6.430 ден

Шифра: 2998 Категории: ,

Карактеристики

Димензија

45x55cm

Пакување

парче

Потекло

Хрватска

Производител

Gutta

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Gutta Прозор за излез на кров 45х55”