Сет мебел за бања Ukra 80 бел

10.350 ден

Шифра: 9394.9395.9393 Категории: , , ,

Карактеристики

Колекција

Ukra

Пакување

Сет елемент, мијалник и огледало

Потекло

Турција

Состав

MDF, керамика, стакло

Завршна обработка

Cјајна

Димензија

80x45xH60cm

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет мебел за бања Ukra 80 бел”